2.El Su Kaydıraklar Alım – Satımı

2. El Su Kaydıraklarında Güvenin Adresi , 2.El Su kaydıraklarında garantili satış yapıyoruz. Elimizdeki 2.el aquaparkları görmek için aşağıdaki linkten "2.El Su Kayrıdakları / Aqua Park'lar" sayfasına tıklayın.

2. El Sağlam Aquapark Kaydırakları ve Bağlantı Ekipmanları Bulunmaktadır.

Birlik Aquapark; Dünyanın bir çok ülkesinde su kaydırakları kurulumlarını gerçekleştiriyor. Bunlardan en fazla kurulum yaptığımız ülkerin başında Türkiye, Azarbaycan, Irak,Moldova, Rusya,Ukrayna gelmektedir. Aquapark Kurulumlarında Dünya pazarında lider olan iş ortağımız Polin Waterpark ile çalışıyoruz.

Aquapark montajında Antalya bölgesinde kendi vinçimizi kullanıyoruz. Mobil Vinç 45 Ton kapasiteli ve 38 metre dikey uzunluğa çıkabiliyor.

İkinci el su kaydıraklarında montaj dahil veya montaj hariç olarak fiyat verebiliyoruz. Montaj kurulumu yaptığımız aqua park'lar için garanti veriyoruz.

Aquapark / Su kaydırakları maliyetleri kullanılan parça ve özelliğe göre değişmektedir. Bunun için aquapark almadan önce hangi kalite de hangi marka olduğunu araştırmanız gerekmektedir. Dünya da en çok aquapark üretimi yapan firmaların başında Polin gelmekte olup , Erkasan, Sanpol,Polgün firmaları da aquapark üretmektedir.

Yan bölümde sosyal medya facebook sayfamızda ki satılık aquapark ürün resimlerini görebilirsiniz.

(+90) 0543 414 30 57