BİRLİK AQUAPARK HAKKINDA

Birlik Aquapark Hakkında

Birlik Aquapark olarak Deneyimli ve Uzman kadromuz ile Proje bazlı Aquapark Kurulumu, İkinci El Aqupark Satışı , Aquapark Tamiri, Aquapark Montajı gibi işlemlerde 20 Yılı aşkın deneyim ile hizmet veriyoruz.

Birlik Aquapark Misyonumuz:

Birlik Aquapark; Dünyanın bir çok ülkesinde aquapark kurulumlarını gerçekleştiriyor. Bunlardan en fazla kurulum yaptığımız ülkerin başında Türkiye, Azarbaycan, Irak,Moldova, Rusya,Ukrayna gelmektedir.Birlik Aquapark Aquapark Kurulumlarında Dünya pazarında lider olan iş ortağımız Polin Waterpark ile birlikte çalışıyor.Güçlü ve dinamik ekibimizle müşterilerimizin taleplerini en üst seviyede karşılamayı hedefliyoruz.

Birlik Aquapark Vizyonumuz:
Birlik Aquapark Türkiye ve Avrupa pazarında gelişerek büyüyen firmamız topluma fayda sağlaması ve kalite farkıyla Aquapark sektörüne liderlik eden bir firma olmak.

Aquapark konusunda uzman kadromuz ile sorunsuz ve kaliteli olarak proje bazlı kurulum yapıyoruz. Dilereniz ikinci el beğendiğiniz Aquaparkı proje olarak kurulumlarını yapabiliyoruz. Yan bölümdeki video tıklayarak nasıl kurulum yaptığımızdan bir kesit görebilirsiniz.

Müşteri Sayımız

Aquapark Kurulumları

Çalışan Kadromuz

HİKAYEMİZ

 • timeline event 2019

  birlik aquapark

  Birlik Makina İnşaat Kuruluşu

 • timeline event 2020

  birlik aquapark

  Birlik Aquapark

 • timeline event

  Birlik Aquapark

 • Birlik Aquapark