AQUAPARK MONTAJ VİDEOLARI

Birlik Aquapark Montaj Videoları

Birlik Aquapark Dünya genelinde Aqua Park kurulumları gerçekleştirmektedir. Aquapark montajı için bizden destek alabilirsiniz. 25 Kişilik ekip ile garantili olarak Aquapark Montaj ve Kurulumunu gerçekleştiriyoruz.
Aquapark Montaj Videoları'nı aşağıdan veya youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Aquapark konusunda uzman kadromuz ile sorunsuz ve kaliteli olarak proje bazlı kurulum yapıyoruz. Dilereniz yan bölümdeki video tıklayarak YOUTUBE kanalımızda paylaştığımız video izleyerek nasıl aquapark montaj-kurulum yaptığımızdan bir kesit görebilirsiniz.

Youtube Kanal Linki ve Daha Fazla video için Tıklayın.

Birlik Aquapark Montaj | Birlik Aquapark Montaj Videoları

Birlik Aquapark Montaj | Venezia Place Deluxe Resort Hotel | 20.02.2020


Birlik Aquapark Montaj Kurulumu, Dron ile havadan 360 derece ile çekim. Video da aquapark kurulumu konusunda detaylı bilgiler mevcut. Aquapark kurulum sırasında şirketimize ait özel vinç kullanıyoruz.

#aquaparkmontaj #aquaparkkurulum #veneziaplacedeluxehotel #dron #birlikaquapark #aquapark #hotel #resorthotel #aquaparkprojelendirme #aquaparksatisi #aquaparksatisi #ikincielaquapark

Daha Fazla Detay

Birlik Aquapark Montaj | Seven Seas Hotel Blue Aquapark Montaj Kurulumu | 27.02.2020


Birlik Aquapark Montaj Kurulumu, Dron ile havadan 360 derece ile çekim. Video içeriğinde aquapark kurulumu konusunda detaylı bilgiler mevcut. Aquapark kurulum sırasında 200 Tonluk Vinç ile dar alanın içine 10 Ton'luk vinci taşıyoruz.

#aquaparkmontaj #aquaparkkurulum #dron #birlikaquapark #aquapark #aquaparkprojelendirme #aquaparksatisi #aquaparksatisi #ikincielaquapark #Waterpark #Vinc #SevenSeasHotelBlue #aquapark #birlikmakina

Müşteri Sayımız

Aquapark Kurulumları

Çalışan Kadromuz